Среда, 01.05.2024, 15:39

Щастинська ЗОШ №1 імені К. Кутового

Шановні мешканці Щастинської громади!
Щастинський ліцей № 1 імені К. Кутового повідомляє про завершення реалізації проєкту «Доступність та рівність для кожного: створення комфортного освітнього простору для  якісного навчання та розвитку дітей із особливими освітніми потребами». Мета проєкту: створення сучасного інклюзивного простору для безбар'єрного доступу дітям з особливими освітніми потребами до здобуття якісної освіти. Проєкт втілено в життя завдяки перемозі в конкурсі мінігрантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках співробітництва між компанією ДТЕК і Щастинською ВЦА.
22 листопада 2021 року о 10.00 відбулося урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного простору на базі нашого ліцею.
Захід проходив за участю керівника ВЦА м. Щастя, організатора конкурсу «Громада своїми руками»  Дунець Олександра Євгенійовича; головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Щастинської ВЦА Макогон Тетяни Володимирівни; голови правління «Агенції місцевого розвитку м. Щастя»  Нецвітайло Вікторії Олександрівни.
Інклюзивно-ресурсний простір – це окремі, спеціально облаштовані кімнати для дітей з особливими освітніми потребами, у якій вони можуть навчатися за індивідуальним планом розвитку в супроводі корекційного педагога. У комфортних умовах учні матимуть можливість навчатися та адаптуватися до освітнього процесу, а  також  надаватиметься психолого-педагогічна допомога дітям та їхнім родинам.
Через карантинні заходи та гарну погоду уроки малювання проходять на вулиці.

Учениця 7-Б класу, Борова Анастасія, зайняла ІІІ місце в районному конкурсі дитячої саморобної книги "Книжкова країна" в номінації "І на тих рушниках - Україна моя".